KONST / Litografier / Färglitografi 8652217
*
nr 865 2217
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 83/130, signerad, -52, 36x150
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 december 2013
kl 20:50:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/12 04:15:16
1
400 kr
15/12 00:58:58
2
250 kr
15/12 22:31:52
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 865 2217
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 83/130, signerad, -52, 36x150
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 december 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/12 04:15:16 | 1 | 400 kr |
| 15/12 00:58:58 | 2 | 250 kr |
| 15/12 22:31:52 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



